Na sezení s Aura-Somou již nemusíte jezdit do Prahy. Z barevných lahviček se již můžete těšit u mne ve studiu.

 

Aura- Soma, aneb „Jsme barvy, které si vybíráme“

Esence Aura-Soma pochází z Anglie. Toto jméno znamená přibližně něco jako Duše a Tělo. Jsou to tedy esence pomáhající při léčení psychosomatických obtíží podobně jako homeopatie nebo Bachovy esence. Základ tvoří takzvané lahvičky Balance. V současné době je jich 115. Jsou to emulze s vodní a olejovou vrstvou a každá z nich je jinak barevná. Barvy mají svůj původ v organicky pěstovaných bylinách. Esence se totiž skládají jednak z energie živých rostlin a minerálů, ale také z jejich barviv. Každá barevná kombinace má dle systému Aura-Soma svůj speciální význam. Některá indikuje třeba problémy s výškami či alergiemi, jiná zase hluboké deprese a podobně.

Jak probíhá výběr a konzultace

Výběr probíhá pomocí sady lahviček nebo pomocí Aura-Soma Tarotu. Pro konzultaci si vyberete 4 lahvičky (nebo karty symbolizující jednotlivé lahvičky) a postavíte je vedle sebe v pořadí, ve kterém jste je vybrali. Pozice lahviček znamenají následující:

  1. Moje podstata, prostředí, kde jsem vyrůstala. Indikuje také, čím jsem si prošla, co jsem zpracovala a jaké mám dary, talenty.
  2. Mé hlavní téma pro toto období. Na čem pracuji nebo co bych měla zahrnout do svého života. Který dar bych měla v tomto období rozvíjet, abych se co nejvíce přiblížila své podstatě?
  3. Jak se tento dar nyní zrcadlí v mé situaci? jak jej mohu uchopit?
  4. Co tím získám? Jakým směrem se bude ubírat má cesta?

Nad tímto výběrem s klientem vedeme dialog, během kterého často dochází k hlubokému uvědomění.  Kouzelné na tom je to, že je dán klientovi velký prostor pro to, aby je objevil z velké části sám. Terapeut je zde jako někdo, kdo ho tímto procesem provádí a příliš nezasahuje. U této terapie jde o objevení možností dalšího růstu, nikoli o upozorňování na chyby a napravování. Takto je člověk schopný své myšlenky změnit namísto vytváření dramatu a pocitu oběti či viny.

Na konci konzultace si vybírá klient jednu lahvičku. Většinou to bývá druhá nebo třetí, ale vzácně se může stát, že vás zaujme první nebo poslední. Záleží na tom, které téma je Vám nejbližší. Každá lahvička má svůj barevný příběh a může Vám pomoci odkrýt potřebné. S vybranou lahvičkou provádíme také malé dechové cvičení.

Aplikace a další výběr

Vybraná lahvička se maže na určená místa na těle většinou ráno a večer. Reakce jsou skutečně velmi silné a účinné. Někdo pocítí účinek hned, jiný déle, záleží na tom, jaká záležitost se léčí. Každopádně s výběrem další lahvičky doporučuji počkat po domazání předchozí lahvičky alespoň měsíc, než se proces usadí. Jinak by to bylo stejné, jako byste šli na jazzový koncert a aniž by muzikanti dohráli, už byste spěchali do opery.

 

Co ještě patří k Aura-Somě? 

Aura-Soma nejsou jen lahvičky Balance. K Aura-Somě patří také například pomandery a kvintesence. Pomandery jsou rostlinné esence v alkoholu, kde jsou podle určitého poměru namíchány a navibrovávány výtažky z bylin tak, aby odpovídaly určité barvě a energetickému centru-čakře. Pomandery slouží hlavně k dennímu ošetření aury.

Kvintesence jsou také bylinného původu, ale jejich výroba a tím i povaha je trochu jiná. Slouží spíše k meditacím, kdy je třeba se ztišit a jít dovnitř. Každá nese jméno jednoho z Nanebevzatých Mistrů (Kristus, Lady Portia, Džhwal Khul, apod.). To proto, že každá z nich byla vyrobena podle vibrací jména některého z nich.

Pomandery a kvintesence existují v 15 barevných odstínech. Kromě nich patří k Aura-Somě ještě Barevné esence, Motýlí a mořské esence, apod. Více informací naleznete na stránkách https://www.barevnysvet.eu