Intuitivní krystaloterapie

Při této terapii pracuji s krystaly, které pokládám na Vaše tělo a kolem Vás. Kameny  položené na Vašem těle beru postupně do ruky. Kámen sám určí pohyb a místo, které má být odblokováno či energetizováno. V první fázi provádím uvolnění a odblokování na fyzickém těle. V další fázi pracuji nad tělem v oblasti energetických těl, kterých máme celkem 7. Pro jejich popis doporučuji přečíst si knihu Ruce Světla od Barbary Brennan.:-)
Během terapie používám pomandery a kvintesence Aura-Soma, které aplikuji na potřebné body na těle a do aury. 
Kameny vybírám intuitivně na začátku sezení. Pokud budete přitahováni určitým kamenem , který u mně uvidíte, také s ním pracujeme. Na závěr sezení konzultujeme Vaše a mé vjemy a postřehy a mohu Vám doporučit například vhodný kámen pro nošení u sebe či lahvičku esence Aura-Soma, kterou si můžete vybrat přímo u mně.
Tato terapie je vhodná pro každého, kdo se potřebuje uvolnit a zcelit a klasické povídací terapie, kde si pořád musí něco představovat, je ruší. Je vhodná i pro prevenci stresu, pomoc při zvládání krizových situací (rozvod, potrat, traumatický porod, nejasné depresivní stavy) a jako podpora před náročnou operací a po ní.
Délka terapie: 1h-1.5h